Współpraca z OsteoMedical

Informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z Gabinetem Rehabilitacji OsteoMedical w Poznaniu. Prowadzący gabinet Piotr Kostrzębski od lat związany jest z rehabilitacją i terapią pacjentów neurologicznych, ortopedycznych oraz wyczynowych sportowców z różnych dziedzin w tym szczególnie sportowców uprawiających zawodowo sporty walki. Gabinet specjalizuje się w terapii holistycznej, terapii manualnej i osteopatycznej, powięziowej.

Dodatkowo OsteoMedical zapewnia profesjonalną pomoc dla naszych podopiecznych i instruktorów w przypadku urazów, terapii bólu itp.

Co więcej po dłuższych rozmowach Piotr zafascynował się Systemą – jej filozofią, mechaniką, spojrzeniem do tego stopnia, że rozpoczął również trening.


W ramach współpracy z Piotrem i jego zespołem terapeutów współprowadzić będziemy zajęcia m.in. dla:


Serdecznie zapraszamy do śledzenia nowinek odnośnie dalszej współpracy

Jarosław Kosakowski - instruktor systema Ryabko Poznań w celu poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności z zakresu masażu odbył ponadto w Gabinecie OsteoMedical staż u boku Piotra, który obejmował m.in naukę palpacji, doskonalenia technik masażu tkanek głębokich, analizę biomechaniczną ciała itp.


Link do strony: http://www.osteomedical-poznan.pl/team-members/piotrkostrzebski/